GÜNCEL HABERLER

    BELEDİYE BAŞKANI ABDULKADİR DEMİRCİ MUHTARLARI DİNLEDİ
[09.01.2017 - 16:53:06]   

  EVREN Belediye Başkanı Abdulkadir Demirci, Mahalle muhtarları ile yaptığı toplantıda, Belediye hizmetleri hakkında bilgi verip muhtarların taleplerini dinledi.
Cuma günü bir araya gelen Başkan Abdulkadir Demirci, her mahalleye eşit hizmeti götürme gayreti içinde olduklarını belirterek muhtarlardan mahallelerin sorunlarının tespitinde yardım istedi. Evren Belediyesi’nin 2017 yılı içerisinde yapacağı proje ve çalışmalar hakkında detaylı bilgiler veren Demirci, “ her mahallemize öncelikli ihtiyaçlara göre hizmetlerimizi ayrım gözetmeksin götürüyoruz. Amacımız her mahallesi yanşanılabilir daha güzel evren ilçesi ve mahalleri oluşturmak” dedi. Başkan demirci, “Belediye olarak halkımızın huzurunu ve refah seviyesini yükseltmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Türkiye´de istikrar ve güvenin artık önemli öğeler olduğunu toplumun her kesimi biliyor. Bu sebepten dolayı her kesim yaptığımız hizmetleri destekliyor. Halkımıza verdiğimiz sözleri hep tuttuk, bundan sonra da tutacağız” dedi.
Muhtarlarımızla yaptığımız görüşmeler sonrasında, ilçenin altyapı ve kanalizasyon ile ilgili sorunlarına anında ve kalıcı çözümlerin üretilmesinin yanı sıra mahalle içerisindeki yolların asfaltlanması ve mezarlıklarımızın bakımı da gündemimizde önem yer tutmaktadır. Ayrıca önümüzdeki günlerde Halep için bir yardım kampanyası başlatmayı düşünüyoruz. Başkan Demirci Muhtarlarımıza çok büyük önem vermekteyiz, onlar bizim gözümüz, kulağımız. Sorunları, istekleri en iyi bilen onlardır. Belediye olarak muhtarlarımıza elimizden gelen desteği sağılıyoruz” dedi.


 

 

 

 

ARŞİV >>     


 

 

 

 

 

New Page 1

 

 

 

New Page 1

BAŞKAN KURUMSAL YAPI EVREN'E BAKIŞ HİZMETLERİMİZ HIZLI ERİŞİM İLETİŞİM
           
 > Başkan'ın Özgeçmişi
 > Başkan'ın Halka Mesajı
 > Başkan'a Mesaj
 > Fotoğraflar
 > Basında Başkan
 > Başkan'ın TV Programları

 

> Başkan
> Başkan Yardımcıları
> Belediye Encümeni
> Belediye Meclisi
> Meclis Üyeleri
> Komisyonlar
> Hizmet Birimleri
> Evren Tarihi
> Kaymakamlık
> Resmi Kurumlar
> Muhtarlıklar
> Mahallelerimiz
> Önemli Telefonlar
> Sosyal Tesisler
> Evlendirme İşlemleri
> Cenaze İşlemleri
> İmar İşlemleri
> Vergi İşlemleri
> Zabıta Hizmetleri
> Sosyal Hizmetler
> Haberler
> Fotoğraflar
> Videolar
> Etkinlikler
> Sanal Kabristan
> Önemli Linkler
> Bilgi Edinme
> İletişim Bilgileri
> İletişim Formu
 
 

 

 

Tüm Hakları Saklıdır ©  I  2019 Evren Belediyesi